inloggen

‘Wij nemen onze verantwoordelijkheid’

snelsonnet
3.2 met 6 stemmen aantal keer bekeken 101
Ik hoor het Dilan Yesilgöz nog zeggen
toen zij formeerde met de PVV.
Dat kabinet ging naar de ratsmodee,
waarom nu niet met Klaver overleggen?…
Wim Meyles10 november 2025Lees meer >

NOVEMBER

gedicht
3.1 met 128 stemmen aantal keer bekeken 26.189
Na de roodbruine warmte van september,
na van october 't zwaar en donker goud,
keren de heldre dagen van november
met ijle geur van brandend turf en hout,…
Koos Schuur10 november 2025Lees meer >

Stoppelknol

netgedicht
2.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 20
Het zijn er al meer dan je denkt lieveling
het zijn er gelukkig al meer
ze groeien als koolraap en knolraapgewas
onzichtbaar en onder de grond inspecteer…
Xander10 november 2025Lees meer >

Inflatie (haiku)

hartenkreet
2.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 14
Prijs stijgt als ballon,
de lucht blijft even gratis —
voor zolang het duurt.
Johny Donovan10 november 2025Lees meer >

Verleden

poëzie
4.2 met 5 stemmen aantal keer bekeken 3.936
Ik zat toen heel stil te werken,
de boeken waren als zerken
voor me, ik wist wel wat
elk graf in zich had.…
Herman Gorter10 november 2025Lees meer >

Laatste nieuws:

De site wordt vanaf dit weekeinde gehost bij een andere provider.
Niet uit te sluiten is dat er (kleine) storingen optreden...
Redactie, 20-09-2025
Het gedicht 'De IJsvogel', dat Jareru op5 juni 2011 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2025 geworden op de interessante fotosite van de gemotiveerde fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga kijken op de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de herfstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-09-2025
Het gedicht 'Zeehonden', dat Dick Voogd op 4 november 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2025 geworden op de eminente fotosite van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga zo snel je kan naar www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de oogstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-08-2025
Het gedicht 'In de wolken', dat Catherine Boone op 29 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2025 geworden op de immer verrassende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de zomermaand van 2025.
En ga met een gezonde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan die het waard zijn gezien en bewonderd te worden.
Redactie, 01-07-2025
Meer laden...