Artikel 23
snelsonnet
5.0 met 1 stemmen
8 Na één mislukte poging in Almere
Wordt nu opnieuw zo’n schooltje opgezet
De overheid betaalt, dat is de wet
Men houdt bijzonder onderwijs in ere…
De echte Bakker
gedicht
4.0 met 2 stemmen
2.815 Bakker Coeck bakt grote taarten,
groter nog dan bakker Schmull.
Maar Schmull zijn taarten smaken beter
dus die Coeck is toch een prul.…
Scherven van een storm
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
32 Donkere wolken
tussen de stilte van licht
breekt nog niets open
Scherven van een…
Liefde
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
29 Liefde het is zo gezond
Zoals een zoen op je mond
Is anders als een zoen op je wang
Ik zie je aankomen in de gang…
Op de top
poëzie
4.0 met 1 stemmen
998 Lig daar, mijn wandelstaf! Hier is de top,
En met de blauwe wolkjes, die er krullen
Rijst uit het dal de rust naar boven op,
Waar zich het wolkloos ruim mee schijnt te vullen;…
Laatste nieuws:
Man bijt hond is het afgelopen seizoen gekomen met de nieuwe rubriek ‘Een gedicht’. Iedere week zag u iemand een favoriet gedicht van een bekende dichter voordragen. De gedichten komen tot leven op locaties die voor de betrokkenen van belang zijn geweest bij de keuze van hun gedicht.
Nu willen wij graag in het nieuwe seizoen doorgaan met deze rubriek en daarom weer deze oproep.
We zoeken mensen die een favoriete dichter of een bepaald gedicht hebben.
Heeft u interesse, bel/mail ons dan
Redactie-annemarie bouwman
035-6719058
annemarie.bouwman@ncrv.nl
www.manbijthond.nl/rubrieken/gedichtMan bijt hond, 13-06-2011
Nieuw: dichtbundels in boekvorm uitgeven via Gedichten.nl
Vanaf vandaag is het mogelijk om je gedichten te bundelen en in boekvorm te publiceren. Het publiceren van je bundel is kosteloos, neemt relatief weinig tijd in beslag en de kosten van een boek zijn laag. Via een aantal eenvoudige stappen publiceer je je bundel professioneel, daarnaast wordt je in de marketing en verkoop van je bundel een scala aan mogelijkheden geboden. De marges voor de schrijver zijn behoorlijk en variëren van 25% tot 50%! Er is zelfs de mogelijkheid om een ISBN nummer aan te vragen. Uiteraard behoren ook e-boeken tot de standaard mogelijkheden.
Het bundelen van je mooiste, beste, meest ontroerende gedichten in een boek is een leuk persoonlijk cadeau voor familie, vrienden, collegae, maar je bundel kan ook worden verkocht aan iedereen die erin is geïnteresseerd. Die mogelijkheid is nu enkele muisklikken van je verwijderd.
Wij hebben met deze mogelijkheid de service die wij bieden in belangrijke mate uitgebreid. Wij zulle dan ook met trots alle gebruikers van onze site per mail in kennis gaan stellen van deze noviteit.Hoofdredactie, 10-05-2011
Zojuist verschenen bij uitgeverij Nijgh & Van Ditmar
De laatste jaren
Driek van Wissen
Op 21 mei 2010 overleed Driek van Wissen.
Hij was de ongekroonde koning van het snelsonnet, het zesregelige gedicht over de actualiteit dat hij sinds 2000 voor www.gedichten.nl schreef.
'De laatste jaren' is een verzameling van de mooiste snelsonnetten inclusief zijn laatste gedicht.
Driek van Wissen (1943-2010) was een dichter in hart en nieren, die in 1987 werd onderscheiden met de Kees Stip Prijs.
In 2003 verschenen zijn verzamelde gedichten, gebundeld in Onverwoestbaar mooi.
In 2005 werd hij verkozen tot Dichter des Vaderlands.
Paperback - € 15,- - ISBN 978 90 388 9402 7Hoofdredacteur, 12-01-2011
Bij uitgeverij Nijgh & Van Ditmar verscheen 'Buddingh' Gebundeld' (1118 pag.; € 45): verrassend actueel gebleven werk van de in de jaren 60 en 70 van de vorige eeuw ongekend populaire dichter Kees Buddingh'.Redacteur, 20-12-2010
Bezig met laden
Meer laden...