Koninklijk
snelsonnet
4.0 met 3 stemmen
40 Charles en Camilla oogstten veel applaus
Want is men strakjes klaar met renoveren
Van Buckingham, dan domiciliëren
Ze toch in ’t naastgelegen Clarence House…
Wij hebben het erover of wij zullen verhuizen
gedicht
2.9 met 31 stemmen
25.519 Waar je stem is wil ik zijn
zoals op onze eerste dag
toen jij aan stilte die hem veilig hield
mijn naam ontsloot…
Getuimel in los zand
netgedicht
2.0 met 1 stemmen
13 Laten we hopen dat andere lezers
dichteressen en minnaressen
vrienden en -innen
van het lang vervlogen woord…
Genot
hartenkreet
2.0 met 1 stemmen
7 Mijn handen dwalen,
vinden niet.
In mijn dromen
voelen mijn handen…
Grafrozen
poëzie
3.6 met 7 stemmen
1.635 Een schone dodendroom heb ik gedroomd:
Diep onder marmerblank en bloemgeboomt,
Sliep kalm en koel mijn moegemarteld lijf.
Toen zag mijn ziel, vanuit haar blauw verblijf,…
Laatste nieuws:
Adriaan Jaeggi overleden
De dichter, schrijver en columnist Adriaan Jaeggi is 10 juni jl. op 45-jarige leeftijd in Amsterdam overleden.
Jaeggi, eerste stadsdichter van Amsterdam in 2006-2007, laat een bescheiden maar bijzonder oeuvre na. Nieuws Redactie, 14-06-2008
De Libris-literatuurprijs 2008 is toegekend aan de schrijfster D.Hooijer voor haar verhalenbundel: 'Sleur is een roofdier'.
Onder het pseudoniem Milly Wiers publiceerde ze gedichten bij de uitgeverij De Beuk en in De Revisor, maar tot een bundel bij een grote uitgeverij kwam het niet.
„Ik kijk nooit meer naar die gedichten. Als ik dat doe, wil ik ze onmiddellijk veranderen.” Nieuwsredactie , 07-05-2008
Leidse dichter Paul Marijnis overleden
In zijn woonplaats Leiden is donderdag jl. schrijver en dichter Paul Marijnis overleden. Dat maakte zijn uitgeverij De Arbeiderspers vrijdag bekend. De auteur van een klein maar gevarieerd oeuvre werd 62 jaar.
Paul Marijnis overleed aan de gevolgen van een beroerte.Nieuws Redactie, 14-04-2008
Ed Leeflang
De dichter Ed Leeflang is maandag jl. op 78-jarige leeftijd in Amsterdam overleden.
Hij werkte in de journalistiek en bij een uitgeverij. Nadat hij zijn onderwijsbevoegdheid had gehaald gaf hij les op verschillende scholen.
In 1979 debuteerde hij met 'De Hazen en andere gedichten', een bundel waarvoor hij de Jan Campertprijs ontving. In 1990 kreeg hij de Roland Holstpenning voor zijn hele werk.
Hoewel de officiële poëziecritici enigszins sceptisch waren over zijn werk, was Leeflang zeer geliefd bij zijn lezers.Nieuws Redactie, 23-03-2008
Bezig met laden
Meer laden...