inloggen

Ongelijksoortig Verkeer

snelsonnet
4.2 met 5 stemmen aantal keer bekeken 114
Die ouwe fiets waarop ik daag’lijks rij,
Wordt nog met eigen spierkracht aangedreven,
Heeft iedereen zo’n haast dan, in het leven?
Van alle kanten zoeft men mij voorbij.…

Spelletjes

gedicht
2.3 met 47 stemmen aantal keer bekeken 15.216
Stel je voor dat ellende echt was.
Stel je voor dat die oude mensen bang waren voor de dood.
En als de dwerg en het meisje met één arm
echt pijn voelen? Stel je voor hoe onmogelijk het zou zijn…

Notitie

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 7
Zes en veertig treden
over de brug
dan ben ik in Lochem
hoor ‘k het carillon…
Ralameimaar10 september 2025Lees meer >

Ik ben geen Zeeuw maar ik ben wel zunnig!!!

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 13
ik trek het toilet alleen door bij een grote
alle plasjes spaar ik op tot ik heel erg moet
douchen doe ik hooguit 1 x per week
en nog het liefst in het zwembad na wat baantjes…

NIEUWE JEUGD

poëzie
3.2 met 6 stemmen aantal keer bekeken 1.048
Niiewe jeugd, als uit een kan gegoten
Gele wijn, gist mijn schedel binnen
En ik voel mij opgeheven en gestoten
Naar de wisseling van een nieuw beginnen.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'waterval', dat inzender Johan Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze paasmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor ontroerende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-04-2023
Het gedicht 'Zacht licht in maart', dat inzender Dieho op 13 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor prachtige natuurfoto's!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-03-2023
Het gedicht 'zoals de winterzon', dat inzender Bert van der Linden op 23 februari 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in de kortste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2023
Het gedicht 'Deze Wereld', dat inzendster Wilma Dekker op 1 augustus 2014 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in de eerste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 31-12-2022
Meer laden...