Istanbul
snelsonnet
3.9 met 8 stemmen
77 Een weekje Istanbul: genieten hoor,
Van de moskeeën en hun minaretten.
Maar het verkeer houdt zich niet aan de wetten,
Het raast en racet en toetert almaar door.…
Wat grootvader wist
gedicht
2.6 met 55 stemmen
19.354 Wat grootvader wist, is hij wel vergeten,
maar spelen kan hij nog.
Wanneer hij de kamer door de ene deur verlaat
om een seconde later…
Chiromantie
netgedicht
3.0 met 1 stemmen
18 Zij nam mijn hand bezag de lijnen dwars en krom
Je hartlijn klopt je hoofdlijn is verward
Je lotslijn spelt nog een lang leven voor
Met tal van wisselvalligheden Maar ik kom…
Wanneer het licht vergeet!
hartenkreet
3.0 met 2 stemmen
18 Aan zielepoten
met een glimlach als pleister
op gebroken trots.…
Vooruitzicht
poëzie
3.6 met 7 stemmen
3.359 Over enkele dagen
zal het verleden zijn.
om te vergeten
zal ik mij overgeven…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Ochtendsonate', dat Klaes op 21 maart 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van oktober 2025 geworden op de boeiende fotosite van de enthousiaste fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de wijnmaand van 2025.
En surf door naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je er zeker een vakantiedag voor kunt uittrekken.
Fotoredactie, 01-10-2025
De site wordt vanaf dit weekeinde gehost bij een andere provider.
Niet uit te sluiten is dat er (kleine) storingen optreden...Redactie, 20-09-2025
Het gedicht 'De IJsvogel', dat Jareru op5 juni 2011 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2025 geworden op de interessante fotosite van de gemotiveerde fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga kijken op de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de herfstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.Redactie, 01-09-2025
Het gedicht 'Zeehonden', dat Dick Voogd op 4 november 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2025 geworden op de eminente fotosite van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga zo snel je kan naar www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de oogstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.Redactie, 01-08-2025
Bezig met laden
Meer laden...