To Be... There
snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
48 Nee, dichterbij ben ik nog niet geweest,
Maar deze zomer gaan we het beleven,
We zijn op weg naar Stratford-upon-Avon,
Waar hij geboren is, die ieder leest.…
'I've never been in love before' like Chet Baker sings...
gedicht
4.2 met 179 stemmen
14.813 ik was nooit zo verliefd
dat mijn hart
mijn hoofd de baas werd...
nooit kon hij zover…
Tranenbiotoop
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
5 Het vergeten eindigt zich niet
er moet opnieuw worden vergeten
in volle bewustzijn van leven
zoveel liefde is er weg gegeven…
Over horen
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
11 We hadden het over het gehoor
Ze merkte dat ze dichterbij
om te verstaan,
het was een prop,…
Langzaam wringt zich 't water door 't steile dal
poëzie
3.1 met 12 stemmen
1.241 Langzaam wringt zich 't water door 't steile dal,
Verstaald tot gletscher, en bazalten wand
Droppelt, geslepen door de gletscherrand,
Bonkende blokkendonder, knal na knal.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Grootgrutto's', dat wijlen Albert Weijman op 30 september 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze eerste zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-06-2023
Het gedicht 'De natuur', dat inzender Dick Voogd op 1 juli 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze bloeimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 02-05-2023
De dichteres Iduna Paalman (Rolde, 1991) heeft met haar bundel 'Bewijs van bewaring' de J.C. Bloem-poëzieprijs gewonnen.
De J.C. Bloem-poëzieprijs is een tweejaarlijkse bekroning voor de tweede geschreven bundel van een Nederlandstalige dichter met als doel dat de continuïteit van het dichterlijke talent gepromoot wordt. Aan de onderscheiding is een geldbedrag van 2500 euro gekoppeld, beschikbaar gesteld door de gemeente Steenwijkerland, waar de dichter Jacques Bloem (1887-1966) de laatste jaren van zijn leven heeft gesleten. Redactie, 22-04-2023
Het gedicht 'waterval', dat inzender Johan Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze paasmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor ontroerende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-04-2023
Bezig met laden
Meer laden...