Tijds Tribunaal
snelsonnet
4.8 met 5 stemmen
98 Vaak hebben wij ons vroeger afgevraagd
Hoe wrede heersers vrije doorgang kregen,
Want waarom hielden mensen hen niet tegen?
Nu is het antwoord daar, voor wie nog klaagt:…
De zonnebril van plastic
gedicht
3.1 met 19 stemmen
7.434 Mijn dag is goed,
mijn zonnebril van plastic doopt de bomen,
het gras, de stoepen en de deuren
in transparante zachte groene olie,…
Tussen ons in
netgedicht
2.0 met 4 stemmen
80 De eerste ogen die ik
nog gesloten zie;
de eerste adem voelen,
als jij opent voor de dag.…
In liefde en stilte
hartenkreet
3.0 met 1 stemmen
15 Wat ik voor je voel, gaat verder dan wat ik kan zeggen. Geen zinnen, geen woorden, geen stilte dekt de lading van mijn liefde voor jou.
Ik heb gekozen voor afstand.
Voor het volledig breken van contact.
Niet omdat ik minder voel maar juist omdat mijn gevoel voor jou zó diep, zó echt en zó intens is, dat ik mezelf moet beschermen. Of misschien moet ik jou beschermen. Of ons allebei.…
Zonnedood.
poëzie
4.5 met 4 stemmen
1.188 Ik zing de heerlijkheid der Westerluchten,
Wanneer de zon verbloedend langzaam sneeft,
En slechts een wijl haar dagglans overleeft,
Die oov'ral schuwe duisternis deed vluchten.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'vrijheid', dat inzender Jan Zwemmes op 6 februari 2020 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2022 geworden op de fascinerende natuursite van Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze maand maart van 2022 (waarin de vrijheid van een heel volk wordt aangetast) heen en bewonder het artistieke werk van deze twee fotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-03-2022
Het gedicht 'beweging', dat inzender Aukje Wijma op 23 december 2001 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2022 geworden op de fascinerende natuursite van Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze kortste maand van 2022 heen en bewonder het artistieke werk van deze twee fotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-02-2022
Het gedicht 'Het Nieuwe Jaar', dat inzender Elly Mans op 24 december 2014 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2022 geworden op de voor kunstliefhebbers zo boeiende natuursite van Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze eerste maand van 2022 (weer) heen en geniet (opnieuw) van al het voortreffelijke werk van deze twee fotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 02-01-2022
Liesbeth Russel publiceerde onlangs haar dichtbundel 'Tijdreizen'.
Een verzameling gedichten, waarvan meerdere op onze site zijn verschenen, over alledaagse thema's waarin lezers herkenning kunnen vinden.
Humor weet Liesbeth op bijzondere wijze door haar gedichten te weven. Eigen onvermogen wordt pijnlijk eerlijk en tegelijk met mededogen onder de loep genomen. In wisselende perspectieven komen verleden, heden en toekomst aan bod. Dit alles maakt 'Tijdreizen' tot een toegankelijke en gevarieerde dichtbundel.
Zie: www.boekscout.nl/shop2/boek.php?bid=12609
Zie ook: www.devlaardinger.nl/artikel/details/gedichten-over-verschillende-facetten-van-het-levenBoekenredactie, 13-12-2021
Bezig met laden
Meer laden...