inloggen

Thailand

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 11
In Thailand zijn veel alcoholproblemen,
De Thai is zéér aan Heineken gehecht.
Maar Thailand wordt nu ‘s middags drooggelegd,
Al moet men wél voldoende vocht innemen.…
Wim Overweg13 november 2025Lees meer >

Zei ze

gedicht
3.5 met 2 stemmen aantal keer bekeken 5.776
Zei ze hadden we nieuwe ontferming
besteld wij, ze zouden die brengen,
de nieuwe ontferming, op vrijdag.
Zeggen ze vrijdag kan het op zaterdag.…

Langzaam uitgedoofd

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 22
Het is stil, en toch zo luid,
in dit kapotte hoofd van mij.
Het gevoel van opgeslokt worden door de leegte,
toch blijft de paniek zo dichtbij.…
Maan12 november 2025Lees meer >

Eenzaamheid.

poëzie
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 760
O, eenzaamheid! O, etherbleke vlam
Die ongezien der mensen zijn verteert:
Ik heb mij niet meer van u af gekeerd
Nadat de laatste feestnacht me overkwam.…

Laatste nieuws:

Vandaag is Ko de Laat (27 september 1969 - 22 februari 2024) in Tilburg begraven.
Hij is op relatief jonge leeftijd gestorven door een hersentumor.
Ko heeft meer dan 600 snelsonnetten op onze site geplaatst vanaf begin 2004 tot einde 2015.
Behalve dichter was Ko een voordrachtskunstenaar die vooral in Brabant veel bijeenkomsten luister heeft bijgezet.

We leven mee met zijn nabestaanden die Ko intens zullen missen.
Redactie, 02-03-2024
Het gedicht 'Waddenzee', dat wijlen Albert Weijman 18 04 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2024 geworden op de fraaie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lentemaand van het op gang gekomen jaar 2024 en zoek, als je van de natuur houdt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige foto's!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 01-03-2024
Het gedicht 'Als alle eenden', dat inzender Anton van Amerongen 31 januari 2006 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lange sprokkelmaand van het op gang komende jaar 2024 en zoek, als je gevoel voor kunst en natuur hebt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige plaatjes!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2024
Het gedicht 'op tijd', dat inzendster Joseline Bakx 3 maart 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in de eerste maand van het veel belovende jaar 2024 en bezoek, als je tijd en zin hebt, op die site ook andere bewonderenswaardige plekjes!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-01-2024
Meer laden...