inloggen

Hartelijk Drank!

snelsonnet
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 57
De prijzen aan de pomp zijn veel te hoog,
Dat was gezien de oorlog te verwachten,
In plaats van deze pijn wat te verzachten,
Betaal ik binnenkort meer aan de toog.…

Vader

gedicht
3.5 met 22 stemmen aantal keer bekeken 23.241
vader kocht ooit
een verzameld werk
een bundel gedichten
van degelijk merk…

Hart voor Aarde

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 19
Nog groene sprinkhaan
op open paardenbloem zacht
de wind houdt zich stil
Ochtend komt aan in…
CB22 april 2026Lees meer >

Open horizon

hartenkreet
2.5 met 2 stemmen aantal keer bekeken 38
Ik zie de toekomst
nog altijd zonnig in.
Het pad achter mij fluistert
in oude voetstappen…

Sonnet van burgerdeugd

poëzie
4.4 met 9 stemmen aantal keer bekeken 2.706
De trammen tuimlen door de lange straten;
Al 't leven buiten, en de ramen dicht;
Wat thee voor ons en de avond te verpraten.
De lamp streelt rustig ons voornaam gezicht.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Opwekking', dat vaste inzender Han Messie op 21 november 2022 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van oktober 2023 geworden op de excellente natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze zaaimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds nieuwe natuurfoto's !

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-10-2023
Het gedicht 'Over, ik zag twee beren', dat J. Quekel op 15 augustus 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2023 geworden op onze favoriete natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze maand waarin de herfst begint heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 05-09-2023
Het gedicht 'Orchidee', dat Willem B. Thijssen op 1 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2023 geworden op de veel bezochte natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze vruchtbare oogstmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor steeds weer nieuwe foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-08-2023
Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!

www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 03-07-2023
Meer laden...