inloggen

Erfgoed

snelsonnet
3.0 met 3 stemmen aantal keer bekeken 118
Ik zag vandaag een molshoop in het gras.
Ik voelde voor het mormel geen genade
en pakte uit de schuur een scherpe spade,
ik vond dat actie gerechtvaardigd was.…

het netwerk gloeide

gedicht
2.3 met 53 stemmen aantal keer bekeken 13.530
het netwerk gloeide
aan de hemel
waren opwellingen te zien
uitlopende kiemen…

De Aanvaarding…

netgedicht
1.0 met 3 stemmen aantal keer bekeken 87
Soms is het lot zoals het is
als een enorm rotsblok in de weg ligt
kun je duwen, tillen, trekken
Soms kun je iets niet veranderen…

Oude Kat

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 19
Je bent een oude kat
Je lijkt je leventje soms zat
Ik heb je meer dan 18 jaar
Maar nu is het bijna klaar…
Atto18 mei 2026Lees meer >

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Juni', dat inzender Greta Casier op 12 juni 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2022 geworden op de uitgebreide natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze maand juni (waarin de natuur tot volle bloei is gekomen) heen via de maandrubrieken en bewonder ook elders op deze site het artistieke werk van deze twee fotografen!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-06-2022
Zondag 22 mei is de jaarlijkse Driekdag.

In café De Wolthoorn, Turftorenstraat 6 te Groningen, worden herinneringen opgehaald aan het leven en werk van Driek van Wissen. Het programma (poëzie en muziek) begint om 16.00 uur. Stichting Straatpoëzie presenteert het ontwerp voor Van Wissens straatgedicht ‘Eendjes’.

Het vierregelige gedicht 'Eendjes' verdient een mooie plek in Groningen aan het Brakelplein. Stichting Straatpoëzie Groningen heeft hiervoor kunstenaar Nadeschda Broere gevraagd, die op de Driekdag haar ontwerp zal tonen.
De stichting vraagt te doneren.

Graag ondersteunen wij het verzoek van de stichting, omdat Driek een excellente medewerker van onze site was.

Wil je gedichten van hem lezen op onze site! zie www.gedichten.nl/schrijver/Driek+van+Wissen
Redactie, 21-05-2022
Het gedicht 'Voorjaar', dat inzender Peter Jansen op 22 februari 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2022 geworden op de uitgebreide natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze maand mei (waarin de natuur tot bloei komt) heen en bewonder het artistieke werk van deze twee fotografen!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-05-2022
Het gedicht 'Voorjaar!', dat inzender Maria Voerman op 4 mei 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van APRIL 2022 geworden op de kunstzinnige natuursite van Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze maand april(waarin de natuur nog wel eens een loopje met ons allen wil nemen) van 2022 heen en bewonder het artistieke werk van deze twee fotografen!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-03-2022
Redactie, 01-04-2022
Meer laden...