inloggen

Thailand

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 6
In Thailand zijn veel alcoholproblemen,
De Thai is zéér aan Heineken gehecht.
Maar Thailand wordt nu ‘s middags drooggelegd,
Al moet men wél voldoende vocht innemen.…
Wim Overweg13 november 2025Lees meer >

Zei ze

gedicht
3.5 met 2 stemmen aantal keer bekeken 5.774
Zei ze hadden we nieuwe ontferming
besteld wij, ze zouden die brengen,
de nieuwe ontferming, op vrijdag.
Zeggen ze vrijdag kan het op zaterdag.…

Langzaam uitgedoofd

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 20
Het is stil, en toch zo luid,
in dit kapotte hoofd van mij.
Het gevoel van opgeslokt worden door de leegte,
toch blijft de paniek zo dichtbij.…
Maan12 november 2025Lees meer >

Eenzaamheid.

poëzie
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 758
O, eenzaamheid! O, etherbleke vlam
Die ongezien der mensen zijn verteert:
Ik heb mij niet meer van u af gekeerd
Nadat de laatste feestnacht me overkwam.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'waterval', dat inzender Johan Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze paasmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor ontroerende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-04-2023
Het gedicht 'Zacht licht in maart', dat inzender Dieho op 13 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor prachtige natuurfoto's!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-03-2023
Het gedicht 'zoals de winterzon', dat inzender Bert van der Linden op 23 februari 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in de kortste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2023
Het gedicht 'Deze Wereld', dat inzendster Wilma Dekker op 1 augustus 2014 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in de eerste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 31-12-2022
Meer laden...