Vaderdag
snelsonnet
4.0 met 2 stemmen
13 Er vlogen bruine sneetjes, vers gesneden,
en eitjes, sapjes, koffie door de lucht
Wat maakte die croissant een mooie vlucht
Mijn zoontje was zojuist hier uitgegleden…
Ollekebolleke
gedicht
3.8 met 16 stemmen
3.413 Uitje voor ouderen!
Hortus Botanicus
Daar doe ik grootmoeder
Nooit mee tekort…
‘Ik heb het te druk om dichter te zijn’
netgedicht
2.6 met 8 stemmen
107 Ik heb het te druk om dichter te zijn
Want dat vraagt tijd om goed na te denken,
Dus niet drinken, maar te staren naar wijn,
Ook geen halfjes, doch vol aandacht schenken:…
Van ver pa
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
10 Eigenlijk woonde ik mijn hele leven
kennelijk te ver.
Of misschien was het anders
en was jij degene die verderop lag.…
Liedje...
poëzie
3.7 met 6 stemmen
1.262 Ik zou niet graag
Alleen, vandaag,
Door hoven gaan van love'ren schone,
Als ik niet kon…
Laatste nieuws:
Er is een beoordelingssysteem ingevoerd. Je kunt nu aan elke inzending een cijfer geven van 4 tot 10. Per inzending is het slechts één keer mogelijk je stem uit te brengen.Webdesign Nederlands.nl, 06-10-2001
Heden is nederlands.nl van start gegaan. Deze nieuwe site vervangt gedicht.nl, gedichten.nl, netgedichten.nl, hartenkreten.nl en netcitaten.nl. Voortaan dus snelsonnetten, (net)gedichten, hartenkreten en citaten op één site.
Op het tabblad netgedichten en hartenkreten kan iedereen zijn of haar gedicht toevoegen. Op het tabblad gedichten verschijnen de inzendingen die door de redactie zijn geselecteerd.
Er is een aantal nieuwe voorzieningen. Neem deel aan het forum, en zie hoe vaak je ingezonden gedicht reeds door anderen is gelezen.
Lees poëzie van gerenommeerde dichters, plaats je eigen verhaal op het tabblad proza, bekijk stellingen.
Lees op nederlands.nl dagelijks het snelsonnet over de actualiteit, bekijk hoe vaak jouw ingezonden gedicht reeds is gelezen, lees reacties op je inzendingen, controleer hoe je inzending wordt beoordeeld, verstuur een ecard, enzovoort.
Veel plezier!Redactie Nederlands.nl, 27-09-2001
Bezig met laden
Meer laden...